مهندسی فروش پیشرفته

با هدف افزایش بهره‌وری آموزش کارگاهی، کلیه شرکت‌کنندگان تعیین سطح می‌گردند. 

نخستین گروه دوازده نفره متشکل از افراد هم‌سطح از پنج‌شنبه مورخ هجدهم شهریورماه ۱۳۹۷ دوره کارگاهی را آغاز خواهند کرد. گروه‌های بعدی نیز به ترتیب تشکیل خواهند گردید.

جهت انجام مصاحبه تعیین سطح و تعیین گروه آموزشی با شماره تلفن ۸۸۷۶۴۰۵۵-۰۲۱ تماس حاصل نموده و سپس نسبت به ثبت‌نام اقدام فرمایید. 

در دوره کارگاهی مهندسی فروش چه می‌آموزید؟

آموزش کاربردی و اجرایی با حل تمرین

عارضه‌یابی سیستمی و به‌دست‌آوردن تصویری جامع از ساختار و فرایند فروش 

فرموله کردن استراتژی از طریق قیمت‌گذاری و طراحی پروموشن مربوط به آن 

پیش‌بینی فروش به روش‌های آماری و ترکیب آن با روش‌های قضاوتی 

تدوین برنامه‌ریزی جامع فروش و بودجه‌بندی و تخصیص بودجه 

اقدام به اجرای برنامه جامع فروش و اندازه‌گیری بهره‌وری

با این هدف که شرکت‌کنندگان در کارگاه، درک عمیق‌تری از مفاهیم و تکنیک‌های پیش‌بینی فروش به‌دست آورند، مثال‌های متعددی در قالب مطالعه موردی و نمونه کاوی  ارائه می‌گردد. 

پشتیبانی

جهت اطمینان از صحت یادگیری مهارت‌ها، شرکت‌کنندگان در این دوره به مدت یک ماه پس از پایان کارگاه، از پشتیبانی در انجام برنامه‌ریزی‌ها و وظایف مهندسی فروش برخوردار هستند. 

آموزش کاربردی

در دوره کارگاهی مهندسی فروش، کلیه مهارت‌ها به‌وسیله تمرین‌های اجرایی و کاربردی انفرادی و گروهی و با ارائه کاربرگ‌ها و فرم‌های مربوط به هر سرفصل، آموزش داده می‌شوند. 

دروه پیشرفته مهندسی فروش

در شرایط پیچیده و سخت کسب‌و‌کارهای امروزی، اغلب مدیران تحت فشار عوامل متعددی به تصمیم‌گیری می‌پردازند. تقریبا همیشه می‌بایست این تصمیم‌ها بدون اطلاعات کافی و با کمک شهود و تجربه صورت بپذیرد. این دوره به استفاده صحیح از داده‌های موجود ( ویا داده‌هایی که می‌توان با صرف زمان و توان معقولی به دست آورد) در جهت بهبود فرایند تصمیم‌گیری می‌پردازد. 

ما با ارائه مثال‌هایی از دنیای واقعی کسب‌وکار از مسائل مالی، بازاریابی، منابع انسانی و مدیریت عملیات فروش چگونگی استفاده صحیح از داده‌ها در تصمیم‌گیری را نشان می‌دهیم. این دوره به هیچ‌وجه آموزشی تئوریک در فضایی انتزاعی نیست؛ بلکه هدف ما نشان دادن کاربرد علم آمار و تحلیل داده‌ها در دنیای واقعی کسب‌وکار است. 

تحلیل‌های آماری در کنار شهود مدیریتی و تجربه، نقشی حیاتی در صحت تصمیم‌های پیچیده مدیریتی ایفا می‌کنند. تکنیک‌های آماری در مرکز تحلیل داده‌های فضای کسب‌وکار امروزی قرار دارند. در این دوره نشان می‌دهیم چگونه می‌توان در فضای عدم قطعیت و تلاطم‌های اقتصادی با اطمینان به تصمیم‌گیری و حل مسائل تجاری پرداخت. 

ابزارهای کمک آموزشی و پشتیبانی دانش‌پذیران در کسب‌وکارشان توسط ما، در کنار درس‌های کلاس، علم آمار را حتی برای افرادی که واحدهای دانشگاهی را نگذرانده‌اند قابل دسترسی می‌نماید. هدف از طراحی این دوره کارگاهی بی‌بدیل، کاربردی کردن روش‌های تحلیل داده در کار و حتی زندگی است. 

شیوه تدریس کارگاهی پس از ارائه هر درس به ذکر مثال‌هایی از دنیای واقعی می‌پردازد و سپس به حل تمرین‌های مربوط به آن می‌پردازد. تمرین‌ها و تکالیفی که به دانش‌پذیران ارائه می‌گردد با محوریت کسب‌وکار ایشان طراحی شده و در جلسات بعدی پاسخ داده می‌شود.

ساختار دوره:

  • کلاس‌های نیمه‌خصوصی ۱۰ نفره
  • هر دو نفر یک دستگاه کامپیوتر
  • حل تمرین‌های واقعی از کسب‌وکار شرکت‌کنندگان
  •  فرم‌های آماده اکسل جهت حل تمرین‌ها
تحلیل‌های آماری

پیش‌نیاز دوره

اشتغال به حرفه فروش و آشنایی با مبانی و مفاهیم فروش، آشنایی با کاربری اکسل  

محل تشکیل کارگاه:

تهران، خیابان مطهری، ۱۰۰ متر بعد از تقاطع سهروردی، جنب بوستان مادر، پلاک ۸۴، طبقه همکف

زمان:

پنج‌شنبه‌ها از ساعت ۹ الی ۱۳ (۴ هفته)

تلفن هماهنگی ثبت نام و مصاحبه تعیین سطح:

۰۲۱-۸۸۷۶۴۰۵۵